Image

Проекти

Проект «Центр для дітей та сімей» – надання соціальної педагогічної та психологічної підтримки дітям, молоді та їх сімям. Центр сприяє їх благополуччю, всебічному та гармонійному розвитку дітей та молоді, з особливою увагою до тих, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Інтеграція та реабілітація дітей та молоді з інвалідністю – організація дозвілля молоді з інвалідністю; привернення уваги до питань сімей, які виховують дітей із синдромом Дауна; проведення реабілітаційних занять для дітей з синдромом Дауна.

«Віра. Сила. Любов» – підтримка родин загиблих учасників АТО/ООС. Функціонування групи взаємодопомоги для матерів та дружин загиблих Героїв України. Привернення уваги до подій в Україні та підтримка родин загиблих українських воїнів.

«Школа благодійництва» – метою школи є здійснення теоретичної та практичної підготовки благодійників для поширення доброчинної діяльності через соціальну роботу. Це відкритий просвітницький простір для волонтерів та благодійників, які прагнуть розвиватися та підвищувати свій особистісний потенціал.

Мистецький проект «Лабораторія супергероїв» – створення нового візуального простору на стінах дитячої міської лікарні завдяки зображенням сучасних героїв із мультфільмів.

%d bloggers like this: